The Uncanny Counter

The Uncanny Counter TV programıdır. Şov ilk olarak Netflix ve OCN’de 28 Kasım 2020’de yayınlandı…

Tür: Aksiyon, Gizem, Fantastik
Yayıncı: OCN, Netflix
imdb: 8.1
Bölüm Sayısı: 16
Sezon: 1
Yayın Tarihi: 28 Kasım 2020 – 24 Ocak 2021

The Uncanny Counter TV programıdır. Şov ilk olarak Netflix ve OCN'de 28 Kasım 2020'de yayınlandı...
KoreMania

Şu anda kore dizilerinde revaçta olan zombi, ruh avcıları ve doğaüstü çekilmiş dizilerinden biri ve beni çok sardığını söyleyemeceğim… Bir şans vermek istedim. Karakterler bence çok uyumlu değildi.

The Uncanny Counter Konusu

The Uncanny Counters iblis avcılarını mücadelelerini anlatan dizi, So Moon ailesiyle geçirdiği kazadan sonra ayağında sakat kalır. Dedesiyle birlikte yaşayan So Moon bir gün kavga ederken Do Ha Na ile karşılaşıyor… Özel bir gücü olmadan iblis avcılarına katılıyor aslında esas erkeğin bir gücü var…

The Uncanny Counter KoreMania Karekter Analizi

The Uncanny Counter oyuncu 1 1

Joe Byeong-Gyu  So Moon bir lise öğrencisi ve “Counter” ın en genç üyesidir. Özel yeteneği fiziksel gücüdür. Çocukken şüpheli bir araba kazasında Ailesi kazada ölür, kazadan sonra sol bacağında bir topallama kalır. öyle olmasına rağmen arkadaşlarını zorbalıktan korumaya çalışan bir karakterdir.


The Uncanny Counter oyuncu 4

Kim Se-Jeong , Do Ha-Na yüzlerce kilometre uzaktan kötü ruhları hissedebilir. Birine dokunduğunda anılarını okuyabilir. So Moon’a zorbalık uğradığında ona yardım eder,böylece tanışırlar.

The Uncanny Counter oyuncu 2

Yu Jun-Sang  Ga Mo-Tak eski bir polis memurudur. 7 yıl önce hafızasını kaybetmesine neden olan bir kaza geçirdi. O erdemli bir kişidir.

The Uncanny Counter oyuncu 3

Yum Hye-Ran dizide noodle restoranın şefi olan Chu Mae-Ok karakterini canlandırmaktadır. Onun özel yeteneği, iyileştirebilme gücüdür. ‘Counter’ın dayanak noktasıdır.

The Uncanny Counter oyuncu 5

Ahn Suk-Hwan dizide Choi Jang-Mool karakterini canlandırmaktadır.Counter’ın en yaşlı üyesi olan ‘Counter’ların arasında yaşayan bir efsanedir. Giderlerini yönetmekle sorumludur.

Not: Doğrulanmış bir ikinci sezonun yanı sıra, dramanın yaptığı başka bir başarı ortaya çıktı. 24 Ocak’ta yayınlanan final bölümü, tüm dizi için en yüksek izleyici puanlarını aldı. Nielsen Korea, “Uncanny Counter” ın ülke genelinde ortalama yüzde 11,0 oranında bir puan aldığını bildirdi. Sadece kendi rekorlarını kırmakla kalmadılar, aynı zamanda OCN’nin tarihteki en yüksek reytingli draması olarak ilan edildi.

TANITIM:

KoreMania Akılda Kalan Sahneler

romantik

OST

İYİ Seyirler….

Spread the love