largephoto1705965

Destined With You, 300 sene önce dikkatlice mühürlenmiş olan yasak bir kitabı elde eden Lee Jong Jo ile bu yasaklı kitabın kurbanı olan Jang Shin Yu’un aşk hikayesini ele almaktadır. 

Destined with You 2023 1

Bölümler:16

Yayınlanma Tarihi:23 Ağu 2023 – 12 Ekim 2023

Yayınlanma Tarihi:Çarşamba Perşembe

Orijinal Ağ: jTBC , Netflix

Destined with You 3

Destined With You Konusu

Yüzlerce yıllık bir lanetin esiri olan bir avukat ile onun özgürlüğünün anahtarını elinde tutan bir devlet memurunun yolları kesişince beklenmedik bir aşk kıvılcımlanır. Dizi, romantik, komedi, dram ve gizem unsurları içeren eğlenceli bir yapım olarak izleyicilerin ilgisini çekiyor.

Lee Hong Jo en düşük dereceli memurdur. Pek çok sivil şikayetten muzdarip olmasına rağmen işinde her zaman elinden gelenin en iyisini yapıyor.

Kişisel yaşamında yalnızlığa alışkındır. Bir gün eski bir tahta sandığın sahibi olur ve Jang Shin Yu’nun lanetini kaldıracak anahtarı bulur. Jang Shin Yu, akıllı ve yakışıklı, yetkin bir avukattır.

Genellikle gittiği her yerde ilgi odağı oluyor ancak açıklanamayan bir hastalığa yakalanıyor. Durumu giderek kötüleşiyor.

Nesiller boyunca ailesinin üzerinden geçen laneti ortadan kaldırmak için çaresiz durumda. Asırlık bir lanetle bağlı bir avukatın, özgürlüğünün anahtarını elinde bulunduran bir devlet memuruyla karşılaşması beklenmedik bir romantizmi ateşler.

Destined with You Karakter Analizi

Destined with You 21

Jo Bo Ah ise Onju Belediye Binası Yeşil Alan Bölümü için çalışan bir kamu görevlisi olan Lee Hong Jo karakterini canlandırmaktadır. Güzel görünümüne, iyi karakterine ve işine rağmen şaşırtıcı bir biçimde erkekler arasında popüler değildir.

Rowoon dizide, Onju Belediye Binası’nın hukuk danışmanı Jang Shin Yu karakterini canlandırmaktadır. Joseon döneminden kalma korkunç bir lanet yüzünden beklenmedik olaylara karışır. Yakışıklı, zeki ve popüler avukattır.

Destined with You 32
Destined with You 9

Yura dizide, Jang Shin Yu’nun sevgilisi Yoon Na Yeon’u canlandırıyor. 

Ha Joon dizide, Lee Hong Jo’nun aşık olduğu Onju Belediye Binası’nın popüler adamı Kwon Jae Kyung’u canlandırıyor. Tatlı gülümsemesinin ardına sakladığı yaraları vardır. 

Destined with You 11 1

Keyifli seyirler…https://mydramalist.com/734875-irresistible-love

Spread the love