Genç doktorların buluştuğu bir hastane Hospital Ship...

Başrollerinde Ha ji Won ve Kang Min Hyuk olan medikal konulu Kore dizisi Hospital Ship…

Genç doktorların buluştuğu bir hastane Hospital Ship...
HOSPITAL SHIP

Türü: Romantik, Medikal
Bölüm Sayısı: 40
Yayıncı: MBC
İMDb: 6.0
Yayın Tarihi: 2017

Hospital Ship Konusu

Başarılı üç doktorun, hastane olarak kullanılan bir gemide çalışmaya başlamasını konu ediniyor. Her doktorun hayatıyla ilgili olaylar onları imkansızlıklar içinde insanlara yardım etmeye itiyor.

Tanıtım: https://www.youtube.com/watch?v=DFTzU1Jy7Qk

KoreMania Karakter Analizi

Hospital Ship 6

Ha Ji Won dizide hırslı bir cerrah olan Song Eun Jae karakterini canlandırıyor. Annesi hastalandığında bir hastasından istediği iyilik yüzünden suçlanıyor ve kendisi yüzen hastanede çalışmaya başlıyor. İlk başta burnu havada olsada zamanla insanlara yardım etmek hoşuna gidiyor.

Hospital Ship 3

Kang Min Hyuk dizide iyi niyetli babasının izinden gitmek isteyen ve gönüllü olarak yüzen hastanede çalışan bir doktor olan Kwak Hyo karakterini canlandırıyor. Babasıda insanlara yardım etmeyi seven ünlü bir cerrah ama hastalığı sebebi ile zor zamanlar geçiriyor.

Hospital Ship 4 1 1

Lee Seo Won dizide alternatif tıp uzmanı Kim Jae Gul karakterini canlandırmaktadır. Kendisi büyük bir hastane sahibinin oğlu olmasına rağmen yüzen hastanede çalışmak ister. Geçmişindeki üzücü olay yüzünden ailesi ile arası pek iyi değil.

Hospital Ship Akılda Kalan Sahneler

Hospital Ship 1
Hospital Ship2
Hospital Ship3
Hospital Ship4

Medikal konulu dizi seviyorsanız hoşunuza gidecektir ama her dakika romantizm yok… Öyle dolu dolu yaşanan bir aşkta yok…

İyi Seyirler

Spread the love