aaron deng

Professional Single dizisinin yakışıklı başrolü Aaron Deng Çinli oyuncu ve şarkıcıdır….

Diğer Adı: Deng Chao Yuan
Doğum: 6 Mayıs 1997
Mesleği: Oyuncu, Şarkıcı
Doğum Yeri: Sichuan, Çin
Boy: 187 cm
Ağırlık: 65 kg
Burcu: Boğa Çin Zodyakı: Ox
Eğitim: Sichuan Normal Üniversite Film ve Television College

Aaron Deng Kariyeri

Bu yıl oyunculuk çıkışını yaptı. Sichuan Film ve Televizyon Akademisi’nden mezun oldu ve 2018’de Beijing Show City Aaron Deng ilk kez 13’üncü olduğu hayatta kalma realite şovu “Idol Producer” ın ikinci sezonuna katıldıktan sonra izleyiciler tarafından tanındı. .

Çaylak oyuncu ilk olarak Haziran ayında gösterime giren romantik spor dizisi “Yaz Gecesi” ile oyunculuk deneyimini gerçekleştirdi. 

Ancak kampüs dizisi “ Professional Single ” da soğuk ama tatlı mükemmeliyetçi heykeltıraş Qin Shen rolüyle tanınırlığını ve popülaritesini artırmaya gerçekten yardımcı oldu. Ayrıca “Professional Single” ekim ve kasım aylarında en iyi 10 Çin drama listesi’nde yer aldı.

Aaron Deng ayrıca “Professional Single” OST’ye katılarak ” This is Me ” şarkısını söyledi . Ayrıca geçen yıl iki single’ı “ Super Talk ” ve “ Burning Light ” ı yayınladı . 

Ost

Bu yıl hayranlarına olan minnettarlığını ifade etmenin bir yolu olarak son rock-ballad şarkısı “ Don’t Forget Me ” yi yayınladı . Onu, gençliklerinde kalp kırıklığı sonrası aşkta ikinci bir şans yakalayan bir çiftin hikayesini konu alan, Zhao Yao Ke ile başrolde oynadığı yeni modern romantik drama “Meet You Loving You” da seyredebilirsiniz…

Aaron Deng Dizileri

  • Professional Single (2020)  (Qin Shen)
  • Dear Parents (2021)
  • Meeting You Loving You (2021) (Su Zhinian)
  • Romeo Equation (2020) (Ye Zhichuan)
  • Love of Summer Night (2020) (Xia Ye)

Instagram: https://www.instagram.com/aarondengchaoyuan/

Twitter: https://twitter.com/aarondenghui

Spread the love