Slide1 1

Yaz yaklaşıyor ve yeni kore dizileri de peş peşe geliyor. Sıcaktan kaçmak için evde kalmak isteyenler için izlenecek 6 yeni kore dizisi listemizde.

DIZILER YENI

Bu ayın seçkisinde çeşitli ve sürükleyici hikayeler, ünlü oyuncular ve beğenilen yönetmenler yer alıyor. Bu heyecan verici yeni kore dizileri ile büyülenmeye hazır mısınız?

O zaman daha fazla beklemeyelim ve haziran ayında yayınlanacak dizilere bir göz atalım.

1.Sound Candy (소리사탕)

Yayın tarihi: 3 Haziran 2023

Yayın günü: Cumartesi

Bölüm sayısı: 10

Tür: Drama

Oyuncular: Choi Yoo Jung, Kim Jong Hyeon, Lee Han Jun, Baek Seo Hoo

Nerede izlenir: TVING, Abema TV Netflix

Konu: Sound Candy, farklı geçmişlere sahip bir grup arkadaşın Jeju’daki bir pansiyonda buluşup anıları geri getirebilen sihirli bir şeker sayesinde aşk ve dostluklarını yeniden keşfetmelerini konu alıyor. Şeker onlara yaralarını iyileştirmeye ve birbirleriyle bağ kurmaya yardımcı oluyor. Kendilerini ve başkalarını affetmeyi ve hayatlarına devam etmek için ihtiyaç duydukları huzuru bulmayı öğreniyorlar.

Konu: Sound Candy, farklı geçmişlere sahip bir grup arkadaşın Jeju’daki bir pansiyonda buluşup anıları geri getirebilen sihirli bir şeker sayesinde aşk ve dostluklarını yeniden keşfetmelerini konu alıyor. Şeker onlara yaralarını iyileştirmeye ve birbirleriyle bağ kurmaya yardımcı oluyor. Kendilerini ve başkalarını affetmeyi ve hayatlarına devam etmek için ihtiyaç duydukları huzuru bulmayı öğreniyorlar.

2. The Villain of Romance (로맨스빌런)

Yayın tarihi: 5 Haziran 2023

Yayın günü: Pazartesi, Salı

Bölüm sayısı: 10

Tür: Romantik Oyuncular: Baro, Ha Seung Ri

Nerede izlenir: MBC Drama Net

Konu: The Villain of Romance, üniversitede geçen sürükleyici bir büyüme hikayesi. Hikaye iki üniversite öğrencisi Kang Hee Jae ve Ban Yoo Jin’in aşk, kendini keşfetme ve ilişkiler üzerine yaşadıklarını anlatıyor.

 The Villain of Romance, üniversitede geçen sürükleyici bir büyüme hikayesi. Hikaye iki üniversite öğrencisi Kang Hee Jae ve Ban Yoo Jin’in aşk, kendini keşfetme ve ilişkiler üzerine yaşadıklarını anlatıyor.

3. Bloundhounds (사냥개들)

Yayın tarihi: 9 Haziran 2023

Yayın günü: Cuma

Bölüm sayısı: 8

Tür: Aksiyon, Gerilim, Suç, Drama

Oyuncular: Woo Do Hwan, Lee Sang Yi, Kim Sae Ron, Park Sung Woong, Huh Joon Ho

Nerede izlenir: Netflix

Konu: Bloundhounds, para peşinde koşarken özel kredi dünyasına adım atan ve büyük bir güçle karşı karşıya kalan üç genç adamın hikayesini anlatıyor. Geon-woo ve Woo-jin boks kariyerlerini bırakıp özel kredi işine giriyorlar. Güçlü bir özel kredi patronunu devirmek için fırsat yakaladıklarını düşünürken, çok daha karanlık ve tehlikeli bir dünyaya girdiklerini fark ediyorlar.

 Bloundhounds, para peşinde koşarken özel kredi dünyasına adım atan ve büyük bir güçle karşı karşıya kalan üç genç adamın hikayesini anlatıyor. Geon-woo ve Woo-jin boks kariyerlerini bırakıp özel kredi işine giriyorlar. Güçlü bir özel kredi patronunu devirmek için fırsat yakaladıklarını düşünürken, çok daha karanlık ve tehlikeli bir dünyaya girdiklerini fark ediyorlar.

4. See You In My 19th Life (이번 생도 잘 부탁해)

Yayın tarihi: 17 Haziran 2023

Yayın günü: Cumartesi, Pazar

Bölüm sayısı: 12

Tür: Komedi, Romantik, Drama, Fantastik

Oyuncular: Shin Hye Sun, Ahn Bo Hyun, Ha Yoon Kyung, Ahn Dong Goo

Nerede izlenir: tvN, TVING, Netflix

Konu: Ban Ji Eum’un 18. hayatı bir kaza sonucu trajik bir şekilde sona eriyor. Kapanış yapmak isteyen Ji Eum, önceki bir hayatında karşılaştığı bir adamla yeniden bağlantı kurmak için bir yolculuğa çıkıyor. 19. hayatında onunla yeniden karşılaşıyor.

 Ban Ji Eum’un 18. hayatı bir kaza sonucu trajik bir şekilde sona eriyor. Kapanış yapmak isteyen Ji Eum, önceki bir hayatında karşılaştığı bir adamla yeniden bağlantı kurmak için bir yolculuğa çıkıyor. 19. hayatında onunla yeniden karşılaşıyor.

5. King The Land (킹더랜드)

Yayın tarihi: 17 Haziran 2023

Yayın günü: Cumartesi, Pazar

Bölüm sayısı: 16

Tür: Komedi, Romantik

Oyuncular: Lee Jun Ho, Im Yoon Ah

Nerede izlenir: JTBC, Netflix, TVING

Konu: King The Land, zıt kişiliklere sahip iki insanın etrafında dönen büyüleyici bir hikaye. Goo Won bir otel imparatorluğunun varisi, Cheon Sa Rang ise bir otelcidir. Kişilikleri çatışır ve bu “düşmanlar” aşık olmaya başladıkça çeşitli sürprizlerle ve zorluklarla karşılaşırlar.

King The Land, zıt kişiliklere sahip iki insanın etrafında dönen büyüleyici bir hikaye. Goo Won bir otel imparatorluğunun varisi, Cheon Sa Rang ise bir otelcidir. Kişilikleri çatışır ve bu “düşmanlar” aşık olmaya başladıkça çeşitli sürprizlerle ve zorluklarla karşılaşırlar.

6.Heartbeat (하트비트)

Yayın tarihi: 26 Haziran 2023

Yayın günü: Pazar

Bölüm sayısı: 16

Tür: Romantik, Fantastik

Oyuncular: Taecyeon, Won Ji An

Nerede izlenir: KBS2

Konu: Heartbeat, yüz yılda bir insan olma şansını kaçırmış bir insan-vampir melezi ile soğuk kalpli ve çalışkan bir kadının arasındaki romantizmi anlatıyor. Aynı evi paylaşan ikili hayatlarının değişmeye başladığını fark ederler.

Kore Dizi hakkında Daha fazla bilgi için; Discover, Discuss, and Organize the Best Asian Dramas & Movies for Your Entertainment – MyDramaList

Keyifli seyirler…

Spread the love