heartbeat poster1

Taecyeon ve Won Ji An’ın başrollerini paylaştığı Heartbeat, yarı insan ve yarı vampir olan Seon Woo Hyul’un 100 yıl boyunca insan olmaya çalışmasını anlatan fantastik-romantik-komedi. Heartbeat dizisinin yönetmenleri Lee Hyun Suk ve Lee Min Soo.

Taecyeon ve Won Ji An’ın başrollerini paylaştığı Heartbeat, yarı insan ve yarı vampir olan Seon Woo Hyul’un 100 yıl boyunca insan olmaya çalışmasını anlatan fantastik-romantik-komedi bir dizi. Dizinin yönetmenleri Lee Hyun Suk ve Lee Min Soo.

Dizinin Adı: Heartbeat

Dizinin türü: Fantastik-Romantik-Komedi

Dizinin bölüm sayısı: 16

Dizinin Kanalı: KBS2

Dizinin Yayın Tarihi ve Günü: 26 Haziran 2023, Pazartesi- Salı

Seon Woo Hyul, insan olmayı çok istemektedir ve bunun içinbir ot türü ve sarımsak yiyerek bir mağarada yaşamaktadır. Ancak bu çabası boşa çıkar ve sonsuza dek yaşamak zorunda kalır. Bir gün, yarı zamanlı bir okul hemşiresi ve misafirhane sahibi olan Joo In Hae (Won Ji An) ile tanışır. Joo In Hae, güzel ama duygusuz bir kadındır. 

Seon Woo Hyul’un insan olma çabasının yanı sıra, Joo In Hae ile yaşadığı aşk hikayesini de ekrana taşıyacak. Dizi, fantastik, romantik ve komedi unsurlarını harmanlayarak izleyicileri hem eğlendirecek hem de duygulandıracak.

Heartbeat, izleyicilere merak, heyecan, sevinç, üzüntü, korku gibi farklı duygular yaşatacak hem güldürecek hem de ağlatacak sahneler içerecek gibi duruyor Ayrıca insanlık, aile, arkadaşlık ve fedakarlık gibi temaları da işleyecek.

Karakterler Hakkında Bilgi

Seon Woo Hyul karakterini canlandıran oyuncu, Taecyeon’dur.  Seon Woo Hyul, yarı insan ve yarı vampir olduğu için kendini dışlanmış, yalnız ve mutsuz hissetmektedir. İnsan olmayı çok istemektedir, ancak bunu başaramadığı için umutsuzluğa düşmüştür. Bu nedenle, hayattan zevk alamamakta ve kendini izole etmektedir.

Seon Woo Hyul karakterini canlandıran oyuncu, Taecyeon’dur.  Seon Woo Hyul, yarı insan ve yarı vampir olduğu için kendini dışlanmış, yalnız ve mutsuz hissetmektedir. İnsan olmayı çok istemektedir, ancak bunu başaramadığı için umutsuzluğa düşmüştür. Bu nedenle, hayattan zevk alamamakta ve kendini izole etmektedir.

Joo In Hae karakterini canlandıran oyuncu, Won Ji An’dır. Yarı zamanlı bir okul hemşiresi ve misafirhane sahibi olan Joo In Hae, güzel ama duygusuz bir kadındır. Yoksul büyüdüğü için hayatta kalabilmek uğruna durmadan çalışmaktadır. İnsanlara dair olan inancı ve umudu yitirmiştir. Seon Woo Hyul ile tanıştığında, ona aşık olur ve hayatının anlamını bulur. Joo In Hae, hem kendini hem de Seon Woo Hyul’u korumak için mücadele etmektedir.

heartbeat4
heartbeat 2 2

Yoon So Hee rolünü canlandıran oyuncu, Yoon So Hee’dir. Yoon So Hee, Seon Woo Hyul’a platonik olarak aşıktır, ancak onun duygularını karşılıksız bıraktığını bilir. Bu nedenle, onu elde etmek için her şeyi yapmaya hazırdır. Ancak Seon Woo Hyul’un Joo In Hae’ye aşık olduğunu öğrendiğinde, onu kaybetme korkusu yaşar ve çok kıskanır. Bu da onu agresif, manipülatif ve yıkıcı yapar. Seon Woo Hyul ve Joo In Hae’nin ilişkisini bozmak için her türlü entrikayı çevirir. Ancak bu çabaları sonuçsuz kalır ve kendini daha da mutsuz hisseder.

Park Kang Hyun rolü, Joo In Hae’nin iş arkadaşı olan Shin Do Shik’i canlandırmaktadır. Park Kang Hyun rolü, Joo In Hae ile aynı hastanede çalışan Shin Do Shik adlı bir karakterdir. Shin Do Shik, Joo In Hae’ye gizli bir aşk beslemektedir ve onunla evliliğe giden bir ilişki kurmak ister. Fakat Joo In Hae’nin Seon Woo Hyul ile aşk yaşadığını öğrenince çok sinirlenir ve onların arasını bozmak için elinden geleni yapar .

heartbeat3

Dizinin fragmanı:

My heart is pounding | Digital KBS

Spread the love