Netflix, Haziran 2023’te yayınlanacak iki yeni Kore dizisi olan Sound Candy ve Bloodhounds’un tanıtım posterlerini ve fragmanlarını yayınladı.

Netflix, Haziran 2023’te yayınlanacak iki yeni Kore dizisi olan Sound Candy ve Bloodhounds’un tanıtım posterlerini ve fragmanlarını yayınladı.

Her iki dizi de webtoonlardan uyarlanmış olup, farklı türlerde ve konularda izleyicilere heyecanlı bir seyir deneyimi sunmayı hedefliyor.

Sound Candy, farklı geçmişlere sahip bir grup arkadaşın Jeju’ya gitmesini ve anıları geri getirebilen sihirli bir şeker sayesinde aşk ve dostluklarını yeniden keşfetmelerini konu alıyor.

Haziran 2023’te yayınlanacak yeni dizi

Dizi, fantastik ve müzikal bir türde olup, ASMR (Otonom Duyusal Meridyen Tepkisi) öğeleri de içeriyor. Dizinin başrollerinde Choi Yoo-jung, Kim Jong-hyeon, Lee Han-jun ve Baek Seo-hoo yer alıyor. Dizi, 3 Haziran 2023’te TVING ve Abema TV’de yayınlanmaya başlayacak.

yeni dizi netflix haziran 2023

Para peşinde koşarken özel kredi dünyasına adım atan ve büyük bir güçle karşı karşıya kalan üç genç adamın hikayesini anlatıyor. Dizi, aksiyon, gerilim, suç ve dram türünde olup, izleyicileri nefes kesen bir maceraya sürüklüyor.

Dizinin başrollerinde Woo Do-hwan, Lee Sang-yi, Park Sung-woong ve Huh Joon-ho yer alıyor. Dizi, 9 Haziran 2023’te Netflix’te yayınlanmaya başlayacak. Bloodhounds (2023) – MyDramaList


Netflix’in Kore içerikleri sorumlusu Kim Min-young, “Sound Candy ve Bloodhounds gibi iki farklı türdeki dizileri Haziran ayında izleyicilerimize sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Her iki dizi de webtoonlardan uyarlanmış olup, orijinal hikayelerine sadık kalarak yaratıcı bir şekilde yorumlanmıştır. Umarız izleyicilerimiz bu dizileri keyifle izlerler.” dedi.

bu dizilerin karakter analizleri daha fazla bilgi için tıklayın… Sound Candy: Jeju’da Aşk ve Dostluk Arayan 1 Gençlik Hikayesi

İyi Seyirler

Spread the love