my demon 4

Fantastik ve romantik-komedi türündeki My Demon, chaebol varisi Do Do Hee ve güçlerini kaybeden iblis Jung Koo Won’un sözleşmeli evlilik yaparak yaşadıkları maceralar anlatılıyor.

Fantastik ve romantik-komedi türündeki dizide, chaebol varisi Do Do Hee ve güçlerini kaybeden iblis Jung Koo Won’un sözleşmeli evlilik yaparak yaşadıkları maceralar anlatılıyor.

My Demon Hikayesi

Netflix, Kasım ayının sonunda yeni bir Kore dizisi olan My Demon’u yayınlamaya hazırlanıyor. Dizi toplam 9 bölüm oluşmaktadır.

Dizi, her yerde düşmanı olan chaebol varisi Do Do Hee (Kim Yoo Jung) ve bir gecede güçlerini kaybeden iblis Jung Koo Won (Song Kang) hakkında romantik bir dramadır. Do Do Hee, Mirae Group’un varisi olarak kimseye güvenmemektedir.

Jung Koo Won ise insanların ruhlarını teminat olarak alarak onların hayatını cehenneme çeviren bir iblistir. Ancak güçlerini kaybettiğinde onları geri kazanmak için Do Do Hee ile çalışmak zorunda kalır. Bu süreçte aralarında romantizm başlar.

my demon 1
qYqoNK 3f

Dizi, popüler televizyon dizisi Mr. Queen’i kaleme alan senarist Choi Ah Il tarafından kaleme alınarak yönetmen Kim Jang Han tarafından yönetildi. Dizi, fantastik ve romantik-komedi türündedir. 

Keyifli seyirler

Ayrıntılı bilgi için: https://mydramalist.com/746993-my-demon

Spread the love