1

Kore dizilerinin hayranıysanız, Temmuz 2023’te birçok yeni ve heyecan verici dizi çıkacağını bilmekten mutlu olacaksınız. Aksiyon, romantizm, komedi veya gizem arıyorsanız, yaklaşmakta olan dizilerde herkes için bir şeyler var.

İşte Temmuz 2023’te yayınlanacak en çok beklenen Kore dizilerinden bazıları;

The Uncanny Counter 2: Counter Punch

Şeytan avcılarından oluşan bir grup hakkında fantastik aksiyon gerilim dizisinin devamı. İlk sezondaki ana kadro geri dönecek, yanı sıra bazı yeni yüzler de olacak. Dizi 29 Temmuz’da Netflix’te prömiyer yapacak ve 12 bölüm olacak. Dizi, 2018’den beri devam eden ve çeşitli çevrimiçi portallarda popüler olarak yayınlanan bir webtoon’a dayanıyor. Hikaye, ölümden sonra ölümsüzlük arayışında kaçan kötü ruhları yakalamakla görevli sayaçları takip ediyor.

Shadow Detective 2

Cinayetle suçlanan ve gizemli bir adam tarafından şantaja uğrayan bir polis dedektifinin hakkındaki suç gizem dizisinin ikinci sezonu. Dizi 5 Temmuz’da Disney+’ta prömiyer yapacak ve 8 bölüm olacak. Dizi Im Chang-Se tarafından yazılmış ve Han Dong-Hwa tarafından yönetilmiştir. Hikaye, şantajcı ‘Arkadaş’ın arkasındaki gizli ustaya karşı nihai karşı saldırısını araştırmak için geri dönen kıdemli cinayet dedektifi Kim Taek Rok’un maceralarını anlatıyor.

Strangers

Bir fizik tedavi uzmanı olarak çalışan bekar bir anne ve bir polis karakolunda çalışan kızının hakkındaki webtoon’a dayanan aile komedi dizisi. Dizi 17 Temmuz’da ENA’da prömiyer yapacak ve 16 bölüm olacak. Dizi Kim Eun-Ji tarafından yazılmış ve Lee Sang-Yeob tarafından yönetilmiştir. Dizi, birbirleriyle çok tartışsalar da güçlü bir bağ koruduklarını gösteriyor.

My Lovely Liar

Yalanları algılayabilen bir kadın ve cinayetle suçlanan masum bir adamın hakkındaki gizem romantizm fantastik dizisi. Dizi 24 Temmuz’da tvN’de prömiyer yapacak ve 20 bölüm olacak. Dizi Kim Ji-Eun tarafından yazılmış ve Lee Jung-Hyo tarafından yönetilmiştir. Dizi, Kim So Hyun ve Hwang Minhyun tarafından canlandırılan iki karakterin mükemmel uyumunu gösteriyor.

Longing For You

üçük kardeşi için intikam arayan bir dedektifin hakkındaki gizem suç dizisi. Dizi 26 Temmuz’da ENA’da prömiyer yapacak ve 16 bölüm olacak. Dizi Park Ji-Sook tarafından yazılmış ve Kim Jin-Won tarafından yönetilmiştir. Dizi, kardeşinin ölümüne katılan kötü insanları avlayan dedektifi takip ediyor. 

Bunlar sadece Temmuz 2023’te yayınlanacak yeni Kore dizilerinden bazıları. İlerleyen haftalarda daha fazla sürpriz ve duyuru olabilir, bu yüzden güncellemeler için takipte kalın.

kore dizileri link https://mydramalist.com/

Hangi diziyi izlemek için en çok heyecanlanıyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım

Spread the love