Adsiz sunu 1

Kim Tae Ri ve Shin Ye Eun’un başrolünde olduğu Jeong Nyeon dizisinin yıldızlarla dolu kadrosu duyuruldu…

Dizi, 1950’lerde Mokpo kentinde yaşayan ve kadın geleneksel tiyatro şirketine katılmak isteyen bir şarkıcı olan Yoon Jeong Nyeon’un hayatını anlatıyor.

Dizinin başrolünde, son olarak Mr. Sunshine dizisinde izlediğimiz Kim Tae Ri yer alıyor. Kim Tae Ri, Yoon Jeong Nyeon karakterini canlandıracak.

kim tae dizi 2
shin ye eun dizi 1 1

Ona eşlik edecek olan diğer başrol oyuncusu ise, A-TEEN ve Welcome dizilerinden tanıdığımız Shin Ye Eun, Jeong Nyeon’un en yakın arkadaşı ve rakibi olan Heo Yeong Seo rolünde olacak.

Dizinin kadrosunda ayrıca, Moon So Ri ve Ra Mi Ran gibi usta oyuncular da bulunuyor. Moon So Ri ve Ra Mi Ran, kadın tiyatro grubunun üyeleri olarak karşımıza çıkacaklar.

Dizinin diğer oyuncuları arasında ise, Netflix’in The Glory dizisindeki performansıyla dikkat çeken Kim Hieora da yer alıyor.

Dizi, Seo Irae’nin yazdığı ve Namon’un çizdiği aynı adlı webtoondan uyarlanmıştır. Dizinin yönetmenliğini Jung Ji In, senaristliğini ise Choi Hyo Bi üstlenmiştir. Dizinin yayın tarihi henüz belli değil ancak izleyicilerin merakla beklediği bir gerçek.

Jeong Nyeon – MyDramaList

Jeong Nyeon dizisi, Seo Irae’nin yazdığı ve Namon’un çizdiği aynı adlı webtoondan uyarlanmıştır. Dizinin yönetmenliğini Jung Ji In, senaristliğini ise Choi Hyo Bi üstlenmiştir. Dizinin yayın tarihi henüz belli değil ancak izleyicilerin merakla beklediği bir gerçek.

Dizinin adının nereden geldiğini merak edenler için ise, ilginç bir bilgi paylaşalım. Jeongnyeoni, TWICE adlı kız grubunun ana vokalistlerinden biri olan Jeongyeon’un lakabıdır.

Jeongyeon, doğduğunda Kyung Wan adını almıştır ancak bu isim erkek ismi olarak algılandığı için zorbalığa uğramıştır. Bu yüzden ismini Jeongyeon olarak değiştirmiştir. Jeongyeon’un isminin anlamı “uzun süreli istikrar” olarak çevrilebilir.

Keyifli Seyirler

Kaynak: Bing

Spread the love