moonshine and valentine

Moonshine And Valentine gündüz körü bir tilkinin aşkını anlatıyor…

Türler: Romantik, Dram, Fantastik
Bölüm: 25
Süre: 45 Dak
Yayın Tarihi: 2018

IMBd Puanı: 7,6

Sıradan bir insana aşık olan tilki klanından olan bin yaşında bir ölümsüz tilki olan erkeğimiz Helan Jing Ting ve sıradan ölümlü olan kızımız Guan Pipi’yi anlatan fantastik ve romantik bir dizi..

Moonshine And Valentine Konusu

Guan Pipi hayatındaki her şey mükemmel zanneder ama öyle değildir erkek arkadaşı ve yakın kız arkadaşı birlikte aşk yaşamaya başlarlar ve buna tesadüfen tanıklık eder, onları görür yıkılır bazı şeyler değişmeye başlar.

Tam o sırada tilki klanından olan Helan Jing Ting, Guan Pipi hayatına girer. Çok zengin bir o kadar ilginç bir adam olan Helan Jing Ting tanışır. Helan Jing Ting ilk başta onu korkutur ama geri adım atmaya niyeti yoktur, onu bin yıldır arıyordu ve bin yıldır hala onu seviyor ve onun da aynı şekilde hissedeceğini biliyor. Eski yaşamını hatırlamasını umuyor..

Sonunda birbirlerine aşık oluyorlar. Ama bir lanet var….

Şuraya dizi tanıtımı bırakayım: https://www.youtube.com/watch?v=yGHsmET-jLc

KoreMania Karakter Analizi

Moonshine ve Valentine 1 1 1

Victoria Song Guan Pipi karakterini canlandırmadadır. İyi huylu gazetede stajyer olan tipik sıradan hayatı vardır. O sevecen iyi arkadaş canlısı herkese güvenen ama hayatın böyle olmadığını anlayacak…

Moonshine ve Valentine

Johnny Huang , Helan Jing Ting karakterini canlandırmaktadır. Gizemli Yeşim Usta, tilki klanın sağ rahibidir. Bin yıldır sevdiği kadını aramaktadır. Sonunda onu bulur ama laneti kaldırmak için her şeyi yapmaya kararlıdır.

Moonshine ve Valentine 1 2

Xu Kai Cheng dizide Guan Pipi’nin çocukluk arkadaşı olan Tao Jialin karakterini canlandırmaktır. Kendisi esas kızımızla nişanlı iken onu en yakın arkadaşı ile aldatıyor.

Moonshine ve Valentine 6

Xu Fang Yi dizide esas kızımızın yakın arkadaşı Tian Xin karakterini canlandırıyor. Esas kızımızın nişanlısı ile birlikte olup Amerika’ya gidiyor ama aradığını bulamıyor.

Moonshine ve Valentine 9 1 1

Jiang Qi Lin dizide esas erkeğimizin amcası ve tilki klanının sol rahibi olan Zhao Song karakterini canlandırıyor. Kendisi insanların tilki klanı için tehdit olduğunu düşünüyor ve esas erkeğin yerine geçmek istiyor ayrıca esas erkeğimizin geçmişteki nişanlısına aşık…

Moonshine ve Valentine 10

Zhang Bai Jia dizide esas erkeğimizin geçmiş yaşamdaki nişanlısı Qian Hua karakterini canlandırıyor. Esas erkeğimize çok yardımcı oluyor…

Moonshine And Valentine Akılda Kalan Sahneler

Moonshine And Valentine gündüz körü bir tilkinin aşkını anlatıyor...
moonshine and valentine
Moonshine And Valentine gündüz körü bir tilkinin aşkını anlatıyor...
moonshine and valentine5
Moonshine And Valentine gündüz körü bir tilkinin aşkını anlatıyor...

Diziyi Youtube üzerinden Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz… Linki aşağıya bırakıyorum…

Dizi fantastik ve tarihi bir dizi görünsede aslında o kadarda fantastik öğeler barındırmıyor. Romantik bir eğlenceli bir dizi bence kesinlikle izlemesiniz…

İyi Seyirler…

Spread the love