you are my destiny

Orijinal Tayvan Dizisi olan Korede Fated to Love You adı ile çekilen dizi, Çin versiyonu You Are My Destiny olarak 2020 yayına girdi…

Orijinal Tayvan Dizisi olan Korede  Fated to Love You olarak çekilen dizi, Çin versiyonu You are My Destiny olarak 2020 yayına girdi...
You Are My Destiny

Türü: Romantik, Komedi
Bölüm: 36
Süre: 45 dak
Yayın Tarihi: 5 Haz 2020
Imdb: 7.7

Çaylak sanat editörü Chen Jiaxin, bir aşk yolculuğunda zengin varis Wang Xiyi ile tanışır ve beklenmedik bir hamilelikle sonuçlanan sarhoş bir gecelik ilişkilerinin ardından evlenmek zorunda kalır.

You are My Destiny Konusu

Chen Jia Xin, uzun zaman beklediği tatil için erkek arkadaşıyla, Bahamalar’a gemi yolculuğuna çıkarlar özel olmasını ister fakat işler umduğu gibi olmaz erkek arkadaşı onu gemide ve yatağında kadınla aldatır.

Bu sıra aynı gemide olan yakışıklı, eğitimli ve çekici ve büyük şirket sahibi varisi Wang Xi Yi’yende uzun zamandır birlikte olduğu kız arkadaşı Shi Anna evlenme teklif etmek için ordadır.

Maalesef ikisi içinde işler istedikleri gibi gitmez, sarhoş olup tek gecelik ilişkinin ardından hayatları tamamen değişir…

Dizi: Tayvan ve Kore versiyonuna göre aşk ve romantizm daha detaylı izlemekten keyif alacağınıza emin bakalım sizce hangisi güzel…

Dizimizin Tanıtım Videosu..

https://www.youtube.com/watch?v=giDN4BYUMz0

KoreMania You are My Destiny Karekter Analizi

you are my destiny china remake3 1

Liang Jie,  Chen Jia Xin karakterini canlandırmaktadır. Kendisi  genç bir sanat editörüdür. Chen Jia Xin’in biraz sessiz bir kişiliği vardır. İnsanların onu kullanmalarına fırsat veren bir kişidir. Wang Xi Yi’nin ile tek gecelik yaşarlar.

you are my destiny china23 1


Xing Zhao Lin  Wang Xi Yi karakterini canlandırmaktadır. Wang Xi Yi’nin yakışıklı, eğitimli ve çekici ve aynı zamanda ünlü bir şirketin varisidir. Chen Jia Xin ile tek gecelik aşk yaşarlar.

you are my destiny china 1

Fu Jing,  Shi Anna karekterini canlandırmaktadır. Balerin olan ve aynı zamanda Wang Xi Yi sevgilisidir.

you are my destiny china 1 1

Li Jiu Lin as Di Lun karekterini canlandırmaktadır. Sanat galerisi olan ve aynı zamanda Chen Jia Xin’e duygular beslemektedir.

You are My Destinin Akılda Kalan Sahneleri

KISS SAHNELERİ…..

https://www.youtube.com/watch?v=AHf9rqi25cQ

İyi seyirler….

Spread the love