skate into love

2020 yapımı Çin dizisi Skate Into Love genç sporcuların aşk hayatlarını ve rekabetlerini anlatıyor….

Tür: Romantik, Okul, Spor
Bölüm Sayısı: 40
Yayın Tarihi: 2020
İmdb: 7,9

Süre: 45 dk

2020 Çin dizisi Skate Into Love Genç sporcuların aşk hayatlarını ve rekabetlerini anlatıyor....
KorMania

Skate Into Love Konusu

Tang Xue ( Wu Qian ) adlı bir sürat patencisi ve Li Yu Bing ( Zhang Xing Cheng) adlı bir buz hokeyi oyuncusunun hikayesini konu alan bir romantik dizidir.

İlkokul sırasında, Li Yu Bing, masa arkadaşı Tang Xue tarafından sık sık zorbalığa uğrayan korkak ve çekingen bir çocuktur. 

İlişkilerine rağmen, ikisi de buzda spor kariyeri yapma hayalini paylaşmaktalar. Yıllar sonra yolları üniversitede kesişiyor… 

Li Yu Bing şu anda okulun yıldız hokey oyuncusudur, Tang Xue ise sürat patencisiydi ama kazadan sonra hayalinden vazgeçmiştir. 

Skate Into Love KoreMania Karekter Analizi

skate into love 5

Janice Wu Tang Xue rolündedir, Açık sözlü, cesur, dürüst, sadık, tutkulu ve iyi kalpli. Başkalarına her zaman yardım etmek için adım atan türden biri, özellikle de zorbalığa uğruyorlarsa…Tang Xue’nin bu yüzden bir grup sadık arkadaşları ve ona aşık olan üç genç vardır…

skate into love 4


Zhang Xin Chegn Li Yu Bing, kampüsteki yıldız buz hokeyi oyuncusu Lin Cheng Üniversitesi’nin “Buz Tanrısı” olarak biliniyor. Tang Xue gibi Li Yu Bing de harika bir rol model. Hokey konusunda son derece tutkulu, sadık, kendini adamış ve takım arkadaşlarını asla yarı yolda bırakmayan bir takım oyuncusu. Her zaman havalı ve kendine güvenen yıldız hokey oyuncusu değildi; aslında küçük, çekingen ve çocukken utangaçtı.

skate into love 9

O Xuan Lin Xia Meng Huan rolündedir. Veterinerlik bölümündedir, Tang Xue’nin iyi arkadaşı. Genç ve sevimli. Aynı zamanda odayı arkadaşıdırlar.


skate into love 6

Qin Tian Yu Liao Zhen Yu rolündedir. Tıp öğrencisidir. Tang Xue ile lise arkadaşıdır ve kankasıdır. Xia Meng Huan ilgi duymaktadır.

skate into love 3 1 1

Zhou Li Jie Yu Yan rolündedir. 17 yaşında, bir buz dehası olan, Lin Da Üniversitesi’ne özel öğrenci olarak girer. Yalnızlığı seven hiç arkadaşı olmamış, anne baskısı olan biridir. Tang Xue tanışınca hayatı tamamen değişir.

skate into love

Chu Yue Zhou Ran rolünde
Lin Da’daki Oyunculuk ve Dans bölümündedir.  O, Buz Tanrısını seven Tang Xue’nin kuzenidir, ancak ikisini ayırmak için elinden geleni yapan. Gerçekten kötü biridir.

skate into love 2

Vincent Wei Bian Cheng rolündedir. Lin Da’daki Gazetecilik Okulu’nda yüksek lisans yapıyor, Tang Xue’ nin ilk aşkıdır. Bian Cheng, onu ret eder. sonra onunla karşılaşınca onu tekrar kazanmak ister, Tang Xue kabul etmez . Sinsi, hırslı ve kötü bir kişiliktir..

skate into love 8

Han Jiu Nuo Zhang Yue Wei Kısa pist sürat pateni takımının yıldız oyuncusu ve kaptanıdır. Li Yu Bing, ‘nin çocukluk arkadaşıdır ve ona karşı hisleri vardır.

skate into love 1

Cao Bo Shi Jia rolünde, Aynı
zamanda bir hokey oyuncusudur. Li Yu Bing, ve Zhang Yue Wei ile çocukluk arkadaşıdırlar, oda Zhang Yue Wei ‘yi sevmektedir.

KoreMania Akılda Kalan Sahneler

ilk karşılaşma
Güzel uyum
Kissss

Skate Into Love OST

OST

İyi Seyirler……

Spread the love