go ahead


Go Ahead dizisi parçalanmış ailelerden üç çocuğun bir araya gelerek bir aile olma hikayesini anlatıyor. 

Go Ahead dizisi parçalanmış ailelerden üç çocuğun bir araya gelerek bir aile olma hikayesini anlatıyor.
Go Ahead 

Tür: Aile, Modern, Romantik
Bölüm: 46
Ülke: Çin
Yayın Tarihi: 2020

KoreMania Karakter Analizi

Üç gencin aile olmak için verdikleri mücadele, parçalanmış ailelerden üç çocuğun bir araya gelerek yaşadıklarını anlatıyor.

Go Ahead Konusu

Dizi üç dağılmış aile ve onların çocuklarını konu almakta.

Diziyi izlerken babalara hayran kaldım evi dişi kuş yapar derler ya, bu dizi tam tersiydi annelerin bu kadar kalpsiz olması beni üzmüştü, iki babanın üç çocuğa aile olmasının nasıl olduğunu çok güzel anlatmış.


En büyük erkek kardeşi Ling Xiao (Song Wei long), ikinci erkek kardeşi He Ziqiu (Zhang Xin cheng) ve en küçük kız kardeşi Li Jianjian (Tan Song yun) birlikte büyürler, birbirlerinin desteklerken hayatın sevincini ayrılıklarını ve aşkları yaşamaya başlıyorlar.

Keyif alarak izleyeceğiniz mükemmel bir Çin dizisi…

Tanıtım ekleyelim https://www.youtube.com/watch?v=fqCVck2QOXA

Go Ahead Karakter Analizi

Tan Song Yun

Tan Song Yun (Jian Jian) rolünde annesi doğum yaparken hayatını kaybetmiştir. İyimser küçük bir kızdır, düşünceli, duyarlı ve sempatiktir. İki erkek kardeş le büyüdüğü için biraz erkek Fatma’dır. Aşk konusunda kararsızdır. NEDEN?

Song Wei Long

Song Wei Long (Ling Xiao) rolünde Diş doktoru ,Yakışıklı ve yetenekli, kızları kolayca aşık olmaya çeken bir tip var. Ancak soğuk ve kaba kişiliği var gibi görünsede aslında nazik, duyarlı ve düşüncelidir.

Zhang Xin Cheng

Zhang Xin Cheng (He Zi Qiu) rolünde Bir kahve dükkanı olan ve tatlı şefi. Onu oğlu gibi büyüten babasına küçük erişte lokantasında yardımcı olabilmek için aşçılık okuluna gitmiştir.

Tu Song Yan 1

Tu Song Yan( Li Hai Chao) rolünde Küçük erişte dükkanı sahibi, Li Jian Jian’ın efsanevi babası. Çocuklara çok dikkatli ve hoşgörülü davranan iyi bir yaşlı adam. Hobileri yemek pişirmek ve para biriktirmektir. Tatlı, et ve erişte isteyen üç çocuğunun damak zevkini tatmin etmek için ev yapımı tatlı ve ekşi kaburga eriştesini yaratıyor ve anında üç kardeşin favorisi haline geliyor. onlara aile mutluluğunu veriyor.

Zhang Xi Lin

Zhang Xi Lin (Ling He Ping) olarak Bir polis, Ling Xiao’nun babası. Aile hayatında iyi olmayan ve çocuklara bakacak zamanı olmayan bir işkolik. Li Hai Chao’nun ailesiyle yaşamaya karar verir ve iki baba, iki erkek kardeş ve bir kızdan oluşan bir aileye sahip olurlar.

TANITIM ……

AKILDA KALAN SAHNELER……

Spread the love